Nasze realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje:

Remonty i adaptacje sklepów wielkopowierzchniowych

W BIGAN wykonujemy kompleksowe realizacje dla sklepów wielkopowierzchniowych. Przeprowadzamy remonty oraz adaptacje sklepów z uwzględnieniem działań takich jak: powiększanie przestrzeni, zmiana ustawienia ścian i budowa nowych a także zmiana ustawień użytkowych. Dostosowujemy nasze prace do wytycznych konkretnych brandów i wykonujemy adaptacje powierzchni z uwzględnieniem ich standardów i potrzeb. Dotychczas realizowaliśmy projekty dla takich marek jak CCC oraz HalfPrice.

Instalacje elektryczne, wentylacyjne oraz wodno-sanitarne

W naszej ofercie znajdują się usługi związane z montażem instalacji elektrycznych, wodno-sanitarnych oraz wentylacyjnych w lokalach użytkowych. W BIGAN wykonujemy kompleksowy zakres działań związanych z projektowaniem, montażem, konserwacją oraz serwisowaniem instalacji. Każde zlecenie wykonujemy z zachowaniem wszelkich standardów i zasad BHP oraz z uwzględnieniem wytycznych konkretnych marek, a także indywidualnych preferencji klientów.

Meble i elementy wyposażenia wnętrz

BIGAN oferuje meble oraz elementy wyposażenia do lokali użytkowych, m. in.: meble sklepowe, regały, półki, czy wyspy. Oferujemy naszym klientom również montaż wykładzin, reklam wielkoformatowych oraz monitorów. Każdą realizację dostosowujemy do preferencji klienta oraz do standardów konkretnych brandów. Wszystkie meble oraz elementy wyposażenia wykonujemy z myślą o ich funkcjonalności i maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

Skorzystaj z naszych usług!

Scroll to Top