O BIGAN

Jesteśmy firmą specjalizującą się w najwyższej jakości remontach oraz kompleksowych wykończeniach powierzchni usługowo-handlowych, biur, hal i budynków przemysłowych. Oferujemy również oznakowanie lokali i budynków, a także reklamy zewnętrzne i wewnętrzne w remontowanych lokalach.

W naszej pracy ściśle przestrzegamy trzech wartości, na podstawie których zbudowaliśmy naszą firmę. Są to jakość, terminowość i zaufanie.

Jakość

Naszym priorytetowym zadaniem jest spełnianie oczekiwań i potrzeb klientów na terenie całej Polski. Wykonując swoją pracę, stawiamy na uczciwość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Chcemy, aby wnętrza, które oddajemy naszym Klientom do użytku, dobrze służyły przez wiele lat, dlatego wykonujemy naszą pracę solidnie i rzetelnie oraz kładziemy duży nacisk na trwałość wykorzystywanych przez nas materiałów.

Terminowość

Zakres naszych usług remontowych może sięgać głębokiej przebudowy lokalu, ale również przybierać jedynie formę odświeżenia. W każdym z tych przypadków wiemy, że otwarcie nowego sklepu jest dla każdej firmy wielkim przedsięwzięciem, które może sprawiać liczne trudności. Dlatego jedną z naszych głównych wartości jest terminowość – prace remontowe wykonujemy w jak najkrótszym czasie, aby móc ograniczyć do minimum czas zamknięcia lokalu. W przypadku mniejszych zleceń pracujemy tak, aby, jak najmniej ograniczać funkcjonowanie sklepu/lokalu.

Zaufanie

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców z wielu branż posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe oraz wyposażenie sprzętowe wysokiej jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać szybko i kompleksowo. Dajemy naszym Klientom gwarancje profesjonalizmu, dokładności z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz pełnej odpowiedzialności za powierzone nam zadanie. W ten sposób udowadniamy, że zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Klienci, było w pełni zasłużone.

Realizacja usług budowlanych dla firm

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem!

Wnętrza przygotowujemy zgodnie z życzeniem Klienta – wymogami właściciela marki, sieci franchisingowej i według przygotowanych projektów.

Aby dopełnić funkcjonalność wnętrz, tworzymy również niepowtarzalne meble dopasowane idealnie do danego lokalu. Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu w łatwy sposób udaje nam się zarówno zaaranżować odpowiednią przestrzeń dla prezentacji asortymentu, a także elegancko zaprezentować firmę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o BIGAN?

Zadaj nam pytanie

Scroll to Top